V košíku není žádné jídlo.

Příběh

Proč to děláme

Měli jste někdy pocit, když

jste dojedli jídlo z běžného fast foodu, že jste se přejedli? Že to nestálo za to, a že je to vlastně drahé?

Že jste opět nic neudělali pro své zdraví? Že jste zase podlehli polotovarům? Snili jste někdy o tom, že by mohl být fast food chutný, zdravý a za férovou cenu? My taky. A to pokaždé, když jsme se vrátili domů odněkud ze služební cesty, dovolené nebo dobrodružné cesty, a nic takového v našem okolí nenašli. Zamilovali jsme si cizikrajné chutě a přáli si podělit se s nimi u nás, s přáteli, s rodinou, prostě s lidmi.

V naší hektické a uspěchané době si čím dál tím více uvědomujeme, jak je důležité naše zdraví a péče o něj. A tak naše touha po zdravém životním stylu se většinou rozplyne už u našeho jídelníčku. Pokud se chceme najíst rychle, chutně, zdravě a za rozumnou cenu, mnoho alternativ nám nezbývá. Restaurace spíše vaří proti našemu přesvědčení. A pokud ještě chcete navíc jídlo rychle a sebou, musíte navštívit fast foody nebo rychlé občerstvení plné polotovarů a mražených jídel. Proto jsme si řekli, že pokud nic takového v našem okolí nenalezneme, musíme si jej sami vytvořit. Je potřeba říct, že nejsme žádní profi restauratéři, jsme jen chlapi, kteří si rádi dopřejí dobré jídlo, a kteří se inspirovali v zemích, kde se vaří na ulicích to nejchutnějšíí jídlo. A hlavně viděli, že to jde. Jíst kvalitně, zdravě z lokálně dostupných surovin za dobrou cenu.

Proto jsme vytvořili SPICE BOX – restauraci, která přibližuje nejchutnější jídla světové kuchyně. Jídla, která jsou připravena pouze z čerstvých surovin českých nebo lokálních dodavatelů. To znamená, že neobsahují žádné potravinové přísady, antibiotika, glutamany nebo hormony. Jsou to jednoduchá jídla, po kterých se budete cítit sytí a hlavně aktivní. Tomu jsme také přizpůsobili design naší restaurace. Kuchař vám připraví jídlo přímo před vámi s tím, že si jej můžete vychutnat přímo v restauraci nebo si jej odnést upllně stejně jako na ulicích Bangkoku nebo Dílí. Zaměřili jsme se pro začátek na indickou a thajskou kuchyni s tím, že si u nás vyberou i ti, kteří mají rádi veggie alternativu. Do budoucna budeme naše portfolio rozšiřovat.

SPICE BOX přináší zcela nový koncept restaurace „Fast Casual“, která kloubí výhody fast foodu, tedy rychlost a vyhody restaurace, čerstvost a skvělý servis

Spicebox | Náš příběhSpicebox | Náš příběh